کاریابی برای افراد خارج از ترکیه و حتی گاهی داخل ترکیه به صورت آنلاین انجام می شود.برای استخدام ترکیه ، سایت هاییه وجود دارند که کارفرمایان شرایط استخدامی را در آن آپلود می کنند. کارجویان نیز پس از مطالعه اقدام به تماس یا ارسال پورتفولیو و رزومه می کنند. به همین سادگی! البته اگر کارهای تخصصی در ترکیه را نمی خواهید، می توانید با سفر به ترکیه، از خدمات شرکت های کاریابی ترکیه نیز استفاده کنید. پیدا کردن شغل در استانبول نسبت به بقیه شهرهای ترکیه آسانتر است.

در ابتدا باید بدانید بهترین سایتهای کاریابی ترکیه کدامند؟ اپلیکیشن موبایل معتبری هم برای کاریابی در ترکیه هست؟ هدف هر یک از این وب سایت ها، کدام دسته از کسب و کار ها و متقاضیان کار در ترکیه می باشد؟

Problem working in Turkey min | ARTAN GROUP https://holdingartan.com/you-can-buy-the-piano-teachers-home-from-groundhog-day/

حال برای دریافت این پیشنهاد کاری، طبق قوانین جدید سال 2023، ابتدا لازم است که اقامت توریستی ترکیه را اخذ، سپس به جستجوی کار بپردازید. از طرق مختلفی می‌توان به جستجوی کار در ترکیه پرداخت:

 • جستجو در سایتهای کاریابی ترکیه
 • نصب اپلیکیشن های کاریابی در ترکیه و اقدام از طریق آنان
 • سفر به ترکیه و مراجعه به موسسات و موسسات کاریابی در ترکیه
 • مراجعه به سازمان کار ترکیه (İŞKUR)
 • جستجو در آگهی‌های کاریابی در ترکیه، در روزنامه‌های کثیرالانتشار این کشور
 • استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای استخدام در ترکیه، نظیر Linked In
 •  مصاحبه با یک کارفرمای به خصوص و اخذ پیشنهاد کاری و…
 • آشنایی با وبسایتهای کاریابی در ترکیه

  از دیگر راه‌های مطمئن برای کاریابی و استخدام در ترکیه، این است که به وبسایتهای کاریابی بیشماری که در این کشور وجود دارند، مراجعه نمایید، در ادامه، فهرستی از بهترین وبسایتهای کاریابی در ترکیه را شاهد خواهید بود:

  • وب سایت و اپلیکیشن کارییِر Net

  وب سایت کارییِر از سایر رقبایش قدیمی تر است. این وب سایت بزرگترین پلتفرم اشتغال در ترکیه است. قابلیت‌های سایت کاریابی کارییِر، شما را برای نوشتن یک رزومه خوب و قوی راهنمایی می کند. اگر به دنبال کسب درآمد و استخدام در ترکیه هستید، این وب سایت و اپلیکیشن می تواند بهترین گزینه برای متخصصین به شمار بیاید.

  • وب سایت و اپلیکیشن اِلامان Elaman.NET

  بهترین اپلیکیشن کاریابی در ترکیه است. سایت شغلی eleman.net کارمندان واجد شرایطی را برای شرکت‌ها فراهم می کند و هدف از آن استخدام کاندیداها به سریعترین روش است. اصناف و کسب و کارهای کوچک و تأمین نیروی کار برای کارگاه ها، از اهداف اصلی آن است.

  • وب سایت کاریر زیروِسی KariyerZirvesi.com

  سایت KariyerZirvesi.com سرویسی کاملاً رایگان را برای کارجویان محیا می‌کند. شما می توانید با ایجاد رزومه رایگان اقدام به کار یابی بکنید. علاوه بر این برای افرادی که اولین بار وارد دنیای کسب و کار می شوند هم مقالات مختلفی موجود است. یافتن شغل مناسب در این وب سایت به دلیل وسعت موضوعی زیاد و ظاهر قدیمی نه چندان جذاب وب سایت کمی دردسر ساز است اما از این سایت همچنان به عنوان بهترین سایت کاریابی ترکیه برشمرده می‌شود.

  • وب سایت و اپلیکیشن SecretCV.com

  از بهترین سایت های کاریابی در ترکیه است. در این سایت هم می توانید با آپلود رزومه تان، شغل مورد نظرتان را بیابید. اپلیکیشن این شرکت نیز بسیار کاربردی است و شما می توانید وضعیت بررسی رزومه خود را از طریق این اپلیکیشن پیگیری کنید. نحوه کار با وب سایت و اپلیکیشن کاریابی SecretCV بسیار به روز و ساده است. همچنین طراحی استاندارد و جذابی دارد.

  • وب سایت و اپلیکیشن زینگ xing.com

  XING یک شبکه اجتماعی برای متخصصان تجارت می باشد. وبسایت XING در آلمان مستقر است. البته بصورت جهانی فعالیت می کند و شما می توانید بعد از عضویت در این سایت، برای کسب و کار خود استراتژی بسازید. این سایت بیشتر از این که جزو سایت های کاریابی در ترکیه باشد، برای بروز نگه داشتن اطلاعات بیزنسی شما است.

  • وب سایت و اپلیکیشن YeniBiris – YeniBiris.com

  این وبسایت، به طور ویژه مختص کاریابی در استانبول است کسانی که متقاضی استخدام در استانبول هستند، همیشه در قدم اول به این وبسایت مراجعه می‌کنند. دفتر مرکزی شرکت YeniBiris در شهر استانبول مستقر است. به همین علت بیشتر از سایر رقبا با فضای کاریابی در ترکیه آشنا می باشد. رزومه ارسال کنید و به سرعت به شغل دلخواهتان برسید. فیلد های متنوع جهت بررسی کارهای ممکن، بر اساس، شهر، رشته تحصیلی، تخصص، موقعیت شغلی و… جستجوی کار مورد علاقه و مورد نظر شما را در ترکیه آسان می کند. این سایت، از پرطرفدارترین منابع استخدام در ترکیه به حساب می‌آید.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)